Tilaa viimeistään 18.12. saadaksesi toimituksesi ennen joulua. Koskee varastotuotteita.

img

Deltaco Verkon kaapeli

LC ST Duplex Monimuoto 62,5/125

22,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Toimitus, heti 10 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010051397
  • Valm. tuotenro.
  • LCST-1M

Tekniset tiedot

Yleistä
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi ST
Duplex/Simplex Duplex
Kuituoptiikan tyyppi Monimuoto
Versio OM1
Kuori 62,5/125
Hiontatyyppi vasen puoli PC
Hiontatyyppi oikea puoli PC
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Väri
Väri Oranssi
Mitat ja Paino
Pituus 1 m
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki Rajoitettu elinaikainen takuu