img

Deltaco Verkon kaapeli

SC LC Duplex Yksimuoto 9/125

50,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Arviolta varastossa: 25.6.2018
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010068032
  • Valm. tuotenro.
  • LCSC-10S

Tekniset tiedot

Yleistä
Versio OS1
Duplex/Simplex Duplex
Kuori 9/125
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC
Hiontatyyppi vasen puoli PC
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC
Hiontatyyppi oikea puoli PC
Kuituoptiikan tyyppi Yksimuoto
Väri
Väri Keltainen
Mitat ja Paino
Pituus 10 m
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki Rajoitettu elinaikainen takuu