img
img
img

HPE SFP-lähetin-/vastaanotinmoduuli (mini-GBIC)

Single/Multi-mode

189,50 €
  • Varastostatus: Arviolta varastossa: 12.12.2016
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010082216
  • Valm. tuotenro.
  • J4859C

Tuotetiedot

HP Gigabit-LX-LC Mini-GBIC (J4859B), jossa on 1000Base-LX portti. Tämä tuote on suunniteltu pitkien välimatkojen single-mode kuituliikenteelle (enintään 10 km). Se selviää multimodesta rajoitetuilla matkoilla (jopa 550 m).

Tekniset tiedot

Ylätunniste
Valmistaja Hewlett-Packard
Pakattu määrä 1
Tuotelinja HPE
Yleistä
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Verkko ja kommunikointi
Liitettävyystekniikka Langallinen
Verkko-ominaisuudet Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1000 Mbps
Network & Communication
Networking / Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Networking / Features Full duplex capability
Compliant Standards IEEE 802.3z
Mitat ja Paino
Leveys 1.4 cm
Syvyys 5.7 cm
Korkeus 1.2 cm
Paino 0.02 kg
Verkko
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-LX