Cisco X2 lähetin-vastaanotin-moduuli

2 099,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010109618
  • Valm. tuotenro.
  • X2-10GB-LR=

Tekniset tiedot

Header
Manufacturer Cisco
Laajennus/Liitäntä
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC single mode x 2
General
Networking / Form Factor Plug-in module
Networking Type X2 transceiver module
Form Factor Plug-in module
Yleistä
Laitetyyppi X2 transceiver module
Network & Communication
Networking / Connectivity Technology Wired
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Verkko ja kommunikointi
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 10000 Mbps
Hyväksynnät ja luokitukset IEEE 802.3ae
Standardit
Hyväksynnät ja luokitukset Laser Class 1, IEC 60825-1
Mitat ja Paino
Leveys 3.6 cm
Syvyys 9.1 cm
Korkeus 1.3 cm
Paino 0.3 kg
Networking
Cabling Type Ethernet 10GBase-LR
Service & Support
Service & Support 90 days warranty
Service & Support Details Limited warranty - 90 days