Cisco X2 lähetin-vastaanotin-moduuli

1 799,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Toimitus, heti 2 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010109618
  • Valm. tuotenro.
  • X2-10GB-LR=

Tuotetiedot

The Cisco 10GBASE X2 module offers customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.The Cisco 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).

Tekniset tiedot

Header
Manufacturer Cisco
Network & Communication
Networking / Connectivity Technology Wired
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Verkko ja kommunikointi
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 10000 Mbps
Hyväksynnät ja luokitukset IEEE 802.3ae
Standardit
Hyväksynnät ja luokitukset Laser Class 1, IEC 60825-1
Laajennus/Liitäntä
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC single mode x 2
Mitat ja Paino
Leveys 3.6 cm
Syvyys 9.1 cm
Korkeus 1.3 cm
Paino 0.3 kg
Service & Support
Service & Support 90 days warranty
Service & Support Details Limited warranty - 90 days
General
Networking / Form Factor Plug-in module
Networking Type X2 transceiver module
Form Factor Plug-in module
Yleistä
Laitetyyppi X2 transceiver module
Networking
Cabling Type Ethernet 10GBase-LR