img
img
img
img
img

HPE HPE SFP+ lähetin/vastaanottajamoduuli

300 m 10 Gbit

749,50 €
  • Varastostatus: Toimitus, heti 8 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010303591
  • Valm. tuotenro.
  • J9150A

Tuotetiedot

10-Gigabit SFP + lähetin, joka tukee 10g gigabitin SR standardia. Tarjoaa 10 Gigabitin nopeuden jopa 300 metrin päähän multimode kuitukaapelilla.

Tekniset tiedot

Ylätunniste
Valmistaja Hewlett-Packard
Pakattu määrä 1
Tuotelinja HPE
Yleistä
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
General
Device Type SFP+ transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/UPC multi-mode x 2
Käyttölämpötila
Alin käyttölämpötila 0 °C
Korkein käyttölämpötila 70 °C
Verkko ja kommunikointi
Liitettävyystekniikka Langallinen
Verkko-ominaisuudet 10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 10000 Mbps
Network & Communication
Networking / Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Compliant Standards IEEE 802.3ae
Mitat ja Paino
Leveys 1.4 cm
Syvyys 5.6 cm
Korkeus 1.2 cm
Paino 0.02 kg
Verkko
Kaapelointityyppi Ethernet 10GBase-SR