HP Cisco

3 599,50 € 112 €/ kuukausi (Jaa maksu 36 kuukauden ajalle)
  • Varastostatus: Ei varastotuote
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010498763
  • Valm. tuotenro.
  • 459006-B21

Tuotetiedot

The Cisco 10GBASE-SR module supports a link length of 26m on standard FDDI grade MMF. Using 2000 MHz km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible.

Tekniset tiedot

Ylätunniste
Valmistaja Hewlett-Packard
Pakattu määrä 1
Tuotelinja Cisco
Yleistä
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi X2 lähetin-vastaanotin-moduuli
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 10GBase-SR
Verkko ja kommunikointi
Liitettävyystekniikka Langallinen
Network & Communication
Networking / Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Verkko
Kaapelointityyppi Ethernet 10GBase-SR
General
Form Factor Plug-in module