img

Direktronik Kytkentäkaapeli

ST SC Duplex Yksimuoto 9/125

24 €
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010672402
  • Valm. tuotenro.
  • 17-0261

Tekniset tiedot

General
Left Connector Type ST
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Polish left side UPC
Polish right side UPC
Yleistä
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC
Kuituoptinen tyyppi Yksimuoto
Versio OS2
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Väri
Värikategoria Keltainen
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki 1 vuoden takuu , 25 vuoden takuu
Mitat ja Paino
Pituus 1 m