img

Direktronik SFP+ MM SR 850nm 10Gbps DDMI - Juniper EX-SFP-10GE-SR

44,50 € Ilman ALV
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
Tämä tuote on poistunut valikoimasta, eikä sitä voi tilata
  • Tuotenumero
  • 5010966088
  • Valm. tuotenro.
  • 33-4248-2489

Tuotetiedot

Direktonik SFP, joka vastaa tuotetta: Juniper EX-SFP-10GE-SR

Tekniset tiedot

Yleistä
Valmistaja Direktronik
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki 5 vuoden takuu