DirekTronik

Direktronik USB-Hub 7-Ports USB 3.0 USB Hub
Tuotenumero 5010764121 Valm. tuotenro. 121-0162
  • Alatyyppi USB
  • Tyyppi Hub
  • Liitännät 7 x USB 3.0 Type A
8 jäljellä
267,95 €Ilman ALV
Direktronik Console Cable RJ45 USB-C 1.8m Blue
Tuotenumero 5011135548 Valm. tuotenro. 105-0604
    10 jäljellä
    13,50 €Ilman ALV
    Direktronik Verkon kaapeli SC/UPC LC/UPC OS2 1m
    Tuotenumero 5010672576 Valm. tuotenro. 117-0451
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
    • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
    • Yhteensopivuusstandardit OS2
    13 jäljellä
    30,95 €Ilman ALV
    Direktronik 33-4744 Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
    Tuotenumero 5011071558 Valm. tuotenro. 133-4744
    • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
    • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
    • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    6 jäljellä
    64,50 €Ilman ALV
    Direktronik Adapter LC/LC UPC SM Duplex Blue LC/UPC Naaras LC/UPC Naaras
    Tuotenumero 5011012661 Valm. tuotenro. 117-2638
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
    • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Naaras
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
    • Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Naaras
    17 jäljellä
    6,95 €Ilman ALV
    Direktronik PoE Splitter 12V/2A
    Tuotenumero 5011200283 Valm. tuotenro. 121-2035
    • Valmistaja Direktronik
    • Tuotettu teho 24 W
    • Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3at
    • Tuettu jännite 12 V
    15 jäljellä
    11,50 €Ilman ALV
    Direktronik SFP SM 20km LX 1.25Gbps DDMI - HP Networking J4859C
    Tuotenumero 5010966077 Valm. tuotenro. 133-4123-2582
      1 jäljellä
      34,50 €Ilman ALV
      Direktronik USB datablocker
      DirektronikUSB datablocker
      Tuotenumero 5011172396 Valm. tuotenro. 20100305
        33 jäljellä
        11,90 €Ilman ALV
        Direktronik SFP 1310/1490Nm DDMI HP Networking J4859d
        Tuotenumero 5011230893 Valm. tuotenro. 133-4132-21046
          1 jäljellä
          19,50 €Ilman ALV
          Direktronik Korimutteripihdit laitetelineasennukseen
          Tuotenumero 5011203220 Valm. tuotenro. 20102535
          • Valmistaja Direktronik
          • Pakattu määrä 1
          19 jäljellä
          17,50 €Ilman ALV
          Direktronik Ohut verkkokaapeli CAT 6 Laminoitu suojaamaton parikierre (F/UTP) Valkoinen 100m
          Tuotenumero 5011207567 Valm. tuotenro. 20102893
          • Valmistaja Direktronik
          • Luokka CAT 6
          • Tekniikka Laminoitu suojaamaton parikierre (F/UTP)
          • Värikategoria Valkoinen
          1 jäljellä
          79,50 €Ilman ALV
          Direktronik Gigabit PoE Splitter MicroUSB 5V/2A
          Tuotenumero 5011090922 Valm. tuotenro. 121-2029
          • Valmistaja Direktronik
          • Tuotetyyppi PoE jaotin
          • Tuettu jännite 44 - 57 V
          1 jäljellä
          20,50 €Ilman ALV
          Direktronik USB-A-RJ45 1,8m 4 nastan USB- A RJ-45 Harmaa
          Tuotenumero 5011169642 Valm. tuotenro. 105-0603
          • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 4 nastan USB- A
          • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
          • Väri Harmaa
          7 jäljellä
          21,95 €Ilman ALV
          Direktronik Rackstuds V2 Red/Brown 20-Pack
          Tuotenumero 5011164544 Valm. tuotenro. 20100645
          • Valmistaja Direktronik
          • Pakattu määrä 20
          19 jäljellä
          13,50 €Ilman ALV
          Direktronik PoE Splitter to USB Female 5V/2A
          Tuotenumero 5011058809 Valm. tuotenro. 121-2033
          • Valmistaja Direktronik
          • Tuotetyyppi PoE jaotin
          • Tuettu jännite +5 V
          • Koko ja muoto Ulkoinen
          12 jäljellä
          12,50 €Ilman ALV
          Direktronik LAN Field Kit
          DirektronikLAN Field Kit
          Tuotenumero 5010777000 Valm. tuotenro. 109-5150
          • Valmistaja Direktronik
          • Media Kupari
          • Liittimet RJ-11, RJ-12, RJ-45
          8 jäljellä
          39 €Ilman ALV
          Direktronik Mediakaappi 20x30x12, valkoinen
          Tuotenumero 5011215783 Valm. tuotenro. 20103002
          • Valmistaja Direktronik
          • Värikategoria Valkoinen
          5 jäljellä
          44,50 €Ilman ALV
          Direktronik Rack shelf 19"
          DirektronikRack shelf 19"
          Tuotenumero 5011218083 Valm. tuotenro. 20102977
          • Valmistaja Direktronik
          • Telineen koko 19"
          • Korkeus (Telineyksiköt) 1
          • Värikategoria Harmaa
          2 jäljellä
          19,50 €Ilman ALV
          Direktronik Bulk cable (slim) CAT 6 Suojaamaton parikierre (UTP) Valkoinen 100m
          Tuotenumero 5011174284 Valm. tuotenro. 20101101
          • Valmistaja Direktronik
          • Luokka CAT 6
          • Tekniikka Suojaamaton parikierre (UTP)
          • Värikategoria Valkoinen
          5 jäljellä
          79,50 €Ilman ALV
          Direktronik Ubiquiti Networks Uf-SM-10G-S
          Tuotenumero 5011085507 Valm. tuotenro. 133-3338-20696
          • Valmistaja Direktronik
          6 jäljellä
          29,50 €Ilman ALV
          Sivu 1/53