MikroTik

Suodatin

Mikrotik S+RJ10 10 Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5011091064 Valm. tuotenro. S+RJ10
  • Valmistaja MikroTik
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
9 jäljellä
59,50 €Ilman ALV
Mikrotik hAP ac³ Gigabit Wireless Router
Tuotenumero 5011203050 Valm. tuotenro. RBD53iG-5HacD2HnD
  • Valmistaja MikroTik
  • Johdoton yhteyskäytäntö 802.11ac
  • WiFi-kaistat 5 GHz
3 jäljellä
89,90 €Ilman ALV
Mikrotik S-RJ01 Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5011214097 Valm. tuotenro. S-RJ01
  • Valmistaja MikroTik
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SFP (mini-GBIC)
4 jäljellä
29,50 €Ilman ALV
Mikrotik mAP lite
MikrotikmAP lite
Tuotenumero 5011166857 Valm. tuotenro. RBMAPL-2ND
  • Valmistaja MikroTik
  • Johdoton yhteyskäytäntö 802.11b/g/n
  • WiFi-kaistat 2.4 GHz
  • Koko ja muoto Ulkoinen
7 jäljellä
24,90 €Ilman ALV
Mikrotik RJ45 IP67 Surge Protector
Tuotenumero 5011268491 Valm. tuotenro. GESP
    7 jäljellä
    24,09 €Ilman ALV
    Mikrotik Chateau 5G Router
    Tuotenumero 5011231847 Valm. tuotenro. RBD53G-5HacD2HnD-TCRG502Q-EA
    • Valmistaja MikroTik
    • Matkapuhelimen protokolla LTE
    • Johdoton yhteyskäytäntö 802.11ac
    • WiFi-kaistat 2.4 GHz, 5 GHz
    4 jäljellä
    451,90 €Ilman ALV
    Mikrotik CRS109-8G-1S-2HND-IN Cloud Router Switch
    Tuotenumero 5011070217 Valm. tuotenro. CRS109-8G-1S-2HND-IN
    • Valmistaja MikroTik
    • Johdoton yhteyskäytäntö 802.11 a/b/g/n
    • WiFi-kaistat 2.4 GHz
    • WiFi-kaistat 2.4 GHz
    1 jäljellä
    139,90 €Ilman ALV
    Mikrotik RB2011iL-RM Router
    Tuotenumero 5011070277 Valm. tuotenro. RB2011IL-RM
    • Valmistaja MikroTik
    2 jäljellä
    82 €Ilman ALV
    Mikrotik 2G/3G/4G/LTE mini PCIe card with carrier aggregation
    Tuotenumero 5011250094 Valm. tuotenro. R11e-LTE6
      2 jäljellä
      129,50 €Ilman ALV
      Mikrotik Rackmount Ears for RB5009 Series
      Tuotenumero 5011267842 Valm. tuotenro. K-79
        9 jäljellä
        6,50 €Ilman ALV
        Mikrotik mANT30 PA 5 GHz 30 dBi WiFi Dish Antenna
        Tuotenumero 5011070275 Valm. tuotenro. MTAD-5G-30D3
        • Vahvistus 30 dBi
        • Taajuusalue 4.7 - 5.875 GHz
        • Värikategoria Valkoinen
        3 jäljellä
        41 €Ilman ALV
        Mikrotik S-3553LC20D
        MikrotikS-3553LC20D
        Tuotenumero 5011167482 Valm. tuotenro. S-3553LC20D
        • Valmistaja MikroTik
        • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
        3 jäljellä
        69,50 €Ilman ALV
        Mikrotik GPeR Gigabit Passive Ethernet Repeater
        Tuotenumero 5011147648 Valm. tuotenro. GPER
          1 jäljellä
          16,50 €Ilman ALV
          Mikrotik 802.11a/n 5Ghz high power mini PCIe card with 2 MMCX-connectors
          Tuotenumero 5011250092 Valm. tuotenro. R11E-5HND
            3 jäljellä
            35,90 €Ilman ALV
            Mikrotik LtAP Heavy Duty Access Point
            Tuotenumero 5011167581 Valm. tuotenro. RBLtAP-2HnDR11e-LTE
            • Valmistaja MikroTik
            Tilaustuote
            209,90 €Ilman ALV
            Mikrotik RouterBOARD hEX S
            Tuotenumero 5011207027 Valm. tuotenro. RB760IGS
            • Valmistaja MikroTik
            • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
            • WAN-porttien määrä 2
            Tilaustuote
            59,90 €Ilman ALV
            Mikrotik cAP XL ac Access Point
            Tuotenumero 5011267930 Valm. tuotenro. RBcAPGi-5acD2nD-XL
            • Valmistaja MikroTik
            • Johdoton yhteyskäytäntö 802.11ac
            • WiFi-kaistat 2.4 GHz, 5 GHz
            Tilaustuote
            79,90 €Ilman ALV
            Mikrotik CRS326-24G-2S+RM Cloud Router Switch
            Tuotenumero 5011070219 Valm. tuotenro. CRS326-24G-2S+RM
            • Valmistaja MikroTik
            • Koko ja muoto Räkkiin asennettava
            • Alatyyppi Gigabit Ethernet
            • Verkkoportit 24
            Arviolta varastossa: 26.8.2022
            176 €Ilman ALV
            Mikrotik RB5009UG+S+IN Heavy-duty Home Lab Router
            Tuotenumero 5011251434 Valm. tuotenro. RB5009UG+S+IN
            • Valmistaja MikroTik
            • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
            • Koko tai muoto Telineeseen asennettava
            Arviolta varastossa: 29.7.2022
            184,90 €Ilman ALV
            Mikrotik LHGG LTE6 kit Antenna/Modem
            Tuotenumero 5011243765 Valm. tuotenro. RBLHGGR&R11E-LTE6
            • Valmistaja MikroTik
            Tilaustuote
            204,90 €Ilman ALV
            Sivu 1/7