Kaapelit & Sovittimet

Suodatin

m
m
Prokord USB 3.0 Hub 7-Port Pro Metal USB Hub
Tuotenumero 5011293918 Valm. tuotenro. PK-MHUB07
  • Alatyyppi USB
  • Tyyppi Hub
  • Liitännät 7 x USB 3.0 Type A
Yli 100 jäljellä
Uusi
69,90 €Ilman ALV
Prokord USB 3.0 Hub 4-Port Pro Metal USB Hub
Tuotenumero 5011293919 Valm. tuotenro. PK-MHUB04
  • Alatyyppi USB
  • Tyyppi Hub
  • Liitännät 4 x USB 3.0
Yli 100 jäljellä
Uusi
39,90 €Ilman ALV
Prokord HDMI 2.0 4K GOLD 2M 2m HDMI Uros HDMI Uros
Tuotenumero 5011091176 Valm. tuotenro. HDMI2.0-H-0003
  • Kaapelin tyyppi HDMI-kaapeli
  • Pituus 2 m
  • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen HDMI
  • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Yli 100 jäljellä
18,50 €Ilman ALV
Prokord DisplayPort -kaapeli 2m DisplayPort Uros DisplayPort Uros
Tuotenumero 5010967349 Valm. tuotenro. DP-DP 0029
  • Kaapelin tyyppi DisplayPort -kaapeli
  • Pituus 2 m
  • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen DisplayPort
  • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Yli 100 jäljellä
21,90 €Ilman ALV
Prokord HDMI 2.0 4K GOLD 5M 5m HDMI Uros HDMI Uros
Tuotenumero 5011091178 Valm. tuotenro. HDMI2.0-H-0005
  • Kaapelin tyyppi HDMI-kaapeli
  • Pituus 5 m
  • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen HDMI
  • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Yli 100 jäljellä
21,90 €Ilman ALV
Prokord Prokord USB 3.0 To Hub 4-Port USB A Hub
Tuotenumero 5011094880 Valm. tuotenro. UH3047
  • Tyyppi Hub
  • Liitännät 4 x USB 3.0 Type A
Yli 100 jäljellä
29,90 €Ilman ALV
Prokord Displayport -Kaapeli 1.4 8K 2m DisplayPort Uros DisplayPort Uros
Tuotenumero 5011091181 Valm. tuotenro. DP1.4-DP1.4 0054
  • Kaapelin tyyppi DisplayPort -kaapeli
  • Kaapelin tyyppi DisplayPort -kaapeli
  • Pituus 2 m
  • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen DisplayPort
Yli 100 jäljellä
22,50 €Ilman ALV
Prokord DisplayPort -kaapeli 1m DisplayPort Uros DisplayPort Uros
Tuotenumero 5010967348 Valm. tuotenro. DP-DP 0028
  • Kaapelin tyyppi DisplayPort -kaapeli
  • Kaapelin tyyppi DisplayPort -kaapeli
  • Pituus 1 m
  • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen DisplayPort
Yli 100 jäljellä
17,90 €Ilman ALV
Prokord Näyttösovitin DisplayPort Uros VGA Naaras
Tuotenumero 5010967367 Valm. tuotenro. DP-V
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi DisplayPort
  • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi VGA
  • Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Naaras
Yli 100 jäljellä
27 €Ilman ALV
Targus 4-Porttinen USB Hubi USB Hub
Tuotenumero 5010587259 Valm. tuotenro. ACH114EU
  • Alatyyppi USB
  • Tyyppi Hub
  • Liitännät 4 x USB 2.0 Type A
Yli 100 jäljellä
20 €Ilman ALV
Prokord HDMI 1.4-kaapeli 2m HDMI Uros HDMI Uros
Tuotenumero 5010967491 Valm. tuotenro. HDMI-H 0089
  • Kaapelin tyyppi HDMI-kaapeli
  • Pituus 2 m
  • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen HDMI
  • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Yli 100 jäljellä
15,90 €Ilman ALV
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m SC/UPC LC/UPC OS1 2m
Tuotenumero 5011177977 Valm. tuotenro. OS1-LCSC-2
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS1
Yli 100 jäljellä
24,90 €Ilman ALV
Prokord Kytkentäkaapeli LSZH RJ-45 RJ-45 CAT 6 1m Harmaa
Tuotenumero 5010967750 Valm. tuotenro. UTP-0049
  • Verkkokaapelin tyyppi Verkon kaapeli
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
  • Luokka CAT 6
Yli 100 jäljellä
6,90 €Ilman ALV
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 1.0m SC/UPC LC/UPC OS1 1m
Tuotenumero 5011177976 Valm. tuotenro. OS1-LCSC-1
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS1
48 jäljellä
23,50 €Ilman ALV
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m SC/UPC SC/UPC OS1 2m
Tuotenumero 5011177983 Valm. tuotenro. OS1-SCSC-2
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS1
15 jäljellä
25,52 €Ilman ALV
Prokord DisplayPort -kaapeli 3m DisplayPort Uros DisplayPort Uros
Tuotenumero 5010967350 Valm. tuotenro. DP-DP 0030
  • Kaapelin tyyppi DisplayPort -kaapeli
  • Kaapelin tyyppi DisplayPort -kaapeli
  • Pituus 3 m
  • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen DisplayPort
Yli 100 jäljellä
23,90 €Ilman ALV
Prokord Jatkojohto 6kpl Power CEE 7/4
Tuotenumero 5010959045 Valm. tuotenro. D-KF-B-06A-3-B
  • Valmistaja Prokord
  • Ulostuloliittimien määrä 6 kpl
  • Ulostuloliittimen tyyppi Power CEE 7/4
  • Johdon pituus 3 m
Yli 100 jäljellä
-7%
15,80 €14,60 €Ilman ALV
Startech 4 Port USB C Hub USB Hub
Tuotenumero 5011259954 Valm. tuotenro. HB31C2A2CB
  • Alatyyppi USB
  • Tyyppi Hub
  • Liitännät 2 x USB 3.1 Gen 2 Type A, 2 x USB 3.1 Gen 2 Type C
6 jäljellä
88,95 €Ilman ALV
Prokord Displayport > HDMI 2m kaapeli musta - Kultapinnoite 2m DisplayPort Uros HDMI Uros
Tuotenumero 5010967288 Valm. tuotenro. DP2HDMI2MM-2m-B
  • Kaapelin tyyppi HDMI-kaapeli
  • Pituus 2 m
  • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen DisplayPort
  • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Yli 100 jäljellä
23,50 €Ilman ALV
Deltaco DP-HDMI43
DeltacoDP-HDMI43
Tuotenumero 5011254706 Valm. tuotenro. DP-HDMI43
    25 jäljellä
    34,90 €Ilman ALV
    Prokord Jatkojohto 6kpl Power CEE 7/4
    Tuotenumero 5010959046 Valm. tuotenro. D-KF-B-06KA-3-W
    • Valmistaja Prokord
    • Ulostuloliittimien määrä 6 kpl
    • Ulostuloliittimen tyyppi Power CEE 7/4
    • Johdon pituus 3 m
    Yli 100 jäljellä
    15,80 €Ilman ALV

    Näytetään 21 tuotetta 2771 :sta