Ostaessasi Samsungin Galaxy Book3 Ultra -tietokoneen (NP960XFH) kampanjajakson aikana, saat Samsung Galaxy Tab S9 Ultra Wifi 256 Gt -tabletin (SM-X910NZAAEUB), (arvo noin € 1449) kaupan päälle. Ostaessasi Samsungin Galaxy Book3 Pro 360, Book3 Pro tai Book3 360 -tietokoneen (NP960QFG /NP965QFG, NP940XFG, NP960XFG, NP750QFG, NP730QFG) kampanjajakson aikana, saat Samsung Galaxy Tab S9 FE Wifi 128 Gt -tabletin (SM-X516BZAAEUB), (arvo noin € 579) kaupan päälle.
Tarjous on voimassa ostaessasi Samsung Galaxy Book3 Ultra, Book3 Pro 360, Book3 Pro tai Book3 360 -tietokoneen (NP960XFH, NP960QFG/NP965QFG, NP940XFG, NP960XFG, NP750QFG, NP730QFG) (suositushinta noin EUR 1 299 – EUR 3 699) osoitteessa samsung.com/fi sekä valituilta jälleenmyyjiltä Ruotsissa, Norjassa, Tanskassa ja Suomessa 13.11.-24.12.2023 välisenä aikana. Tarjous on mahdollista hyödyntää vain yhden (1) kerran kampanjavaatimukset täyttävää laitetta kohden. Tarjouksen hyödyntämiseksi vaadittavan ostoksen rekisteröinnin voi suorittaa 13.11.2023- 21.1.2024. Samsung Multi Control vaatii, että tabletilla on päivitetty One UI 4.1 -käyttöliittymä tai sitä uudempi versio. Toiminto toimii Galaxy Book -sarjan laitteilla, jotka on julkaistu vuonna 2021 tai sitä myöhemmin ja joissa on joko Samsung Settings v1.5 (Intel) tai Samsung Settings v3.3 (ARM). Jotkin mallit saattavat tukea toimintoa rajoitetusti. Kattavat kampanjaehdot: tässä
Toimi seuraavasti kaupanpäällistuotteen saadaksesi:
1. Mene osoitteeseen www.samsung.com/fi/offer/book3-tabs9fe-redeem, klikkaa kampanjaa ja rekisteröidy saadaksesi tuotteen. Napsauta "Rekisteröi ostoksesi" päästäksesi lomakkeelle, jonka täyttämällä rekisteröit ostoksesi kaupanpäällistuotteen saamiseksi.
2. Rekisteröi ostoksesi 13.11.2023-21.1.2024 välisenä aikana.
3. Kun olet rekisteröinyt ostoksesi, saat logistiikkakumppaniltamme Aditrolta sähköpostin, jossa on lisätietoja seuraavasta vaiheesta. Huomaathan, että kampanjatuotteiden rekisteröinnin ja lähettämisen hoitaa kolmas osapuoli, Aditro Logistics AB.
4. Kun Aditro on vahvistanut rekisteröintisi, saat uuden sähköpostin, jossa on tiedot kaupanpäällistuotteen lähettämisestä. Huomaathan, että ostoksen rekisteröinnistä kaupanpäällistuotteen lähettämiseen voi kulua jopa 40 arkipäivää. Huomaathan lisäksi, että mikäli kaupanpäällistuote on tilapäisesti loppunut varastosta, kaupanpäällistuote voidaan lähettää myöhemmin kuin 40 päivän kuluttua. Pyydämme sinua kiinnittämään huomiota sähköpostilla tai tekstiviestillä tulevaan lähetyksen noutoilmoitukseen. Mikäli aupanpäällistuotetta ei noudeta ja se palautuu Samsungille, Samsung voi lähettää kaupanpäällistuotteen uudelleen enintään yhden (1) kerran ilmoitetun kampanja-ajan kuluessa.
5. Tarjouksen voi hyödyntää vain yhden (1) kerran kampanjavaatimukset täyttävää laitetta kohden.
6. Jos sinulla on kysyttävää kampanjasta, ota yhteyttä Samsungin asiakastukeen numerossa 030 622 7512 tai käy osoitteessa www.samsung.com/fi/support/contact/