Tilaa viimeistään 18.12. saadaksesi toimituksesi ennen joulua. Koskee varastotuotteita.

img

Moxa EtherDevice Switch EDS-208

100,90 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Toimitus, heti 3 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010373810
  • Valm. tuotenro.
  • EDS-208

Lyhyt kuvaus

Porttien lukumäärä
8
SFP Standard
No
Fan
No

Tärkeimmät ominaisuudet

  • 10/100BaseT(X) (RJ45), 100BaseFX (SC/ST type, Multi mode);
  • Broadcast Storm Protection;
  • IEEE802.3/802.3u/802.3x;
  • Store and Forward switching process type, 1024 address entries;
  • Operating Temperature ranging from -10 to 60°C;
  • Power inputs: 12 to 45 VDC or 18 to 30 VAC at 47 to 63 Hz;
  • Case design meets IP30 protection standard;

 

  • DIN-Rail mounting ability.

Tuotetiedot

Lille switch til industrielle applikationer. Bygges med enkelhed i skab med DIN-skinne. Redundant strømforsyning.

Tekniset tiedot

Yleistä
Valmistaja Moxa Technologies
Hyväksynnät ja luokitukset IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Portit 8 x 10/100
Lisäominaisuudet Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, Broadcast Storm Control, half duplex mode, full duplex mode
Laajennus/Liitäntä
Liitännät 8 x 100Base-TX - RJ-45
Standardit
Hyväksynnät ja luokitukset CISPR 22 Class A, EN55022 Class A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, FCC Part 15, EN 61000-4-5, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508
Mitat ja Paino
Leveys 4 cm
Syvyys 9.5 cm
Korkeus 10.9 cm
Paino 0.17 kg
Verkko
Porttien lukumäärä 8
Koko tai muoto Työpöytä
Networking
Power Over Ethernet (PoE) No
SFP Standard No
Fan No
Stackable No
Liitäntä
Liitännät Fast Ethernet
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki 5 vuoden takuu