img

Cisco 819 Non-Hardened Secure Multi-Mode 4G LTE M2M Integrated Services Router With Wi-FI

1 399,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010926249
  • Valm. tuotenro.
  • C819GW-LTE-GA-EK9

Tekniset tiedot

Laajennus/Liitäntä
Liitännät WAN : 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 ¦ LAN : 4 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 ¦ Management : 1 x RJ-45 ¦ USB : 1 x mini-USB Type A
Laajennuspaikat 2 (total) / 2 (free) x SIM
Yleistä
Verkkotyyppi Reititin
Salausalgoritmi PKI, 192-bit AES, 128-bit AES, AES 265 bittiä, SSL, Triple DES -salausmenetelmä, DES
Laitetyyppi Router - 4-port switch (integrated)
Etähallinnan protokolla Telnet, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH, CLI
Väri Harmaa, Sininen, Musta
Lisäominaisuudet NAT support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), DiffServ support, MAC address filtering, IPv6 support, Low-latency queuing (LLQ), Class-Based Weighted Fair Queuing (CBWFQ), Weighted Fair Queuing (WFQ), Spanning Tree Protocol (STP) support, Virtual Route Redundancy Protocol (VRRP) support, Access Control List (ACL) support, Quality of Service (QoS), Link Fragmentation and Interleaving (LFI), Dynamic Multipoint VPN (DMVPN), Virtual Route Forwarding-Lite (VRF-Lite), DNS proxy, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), IPv4 support, 2T3R MIMO technology, Hot Standby Router Protocol (HSRP) support, Management Information Base (MIB), Class of Service (CoS), 802.1x authentication, DiffServ Code Point (DSCP) support, Storm Control
General
RAM 1 GB (installed) / 1 GB (max)
Flash Memory 1 GB (installed) / 1 GB (max)
Encryption Algorithm DES, Triple DES, SSL, PKI, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES
Authentication Method RADIUS, TACACS+
Status Indicators System, active, WLAN, WAN, 3G, 4G, GPS
Routing Protocol OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, HSRP, VRRP, NHRP, IGMPv3, GRE, policy-based routing (PBR), WCCP, Bidirectional Forwarding Detection (BFD)
Verkko ja kommunikointi
Liitäntätekniikka Langallinen
Yhteyskäytäntö Fast Ethernet, Ethernet
Tiedonsiirtoprotokolla L2TPv3, DNS, DHCP, FTP, L2TP, RSVP, RTP, DDNS
Etähallinnan protokolla HTTPS, Telnet, CLI, SSH, HTTP, SNMP 3
WAN-porttien määrä 1
Mitat ja Paino
Leveys 19.6 cm
Syvyys 22.9 cm
Korkeus 4.2 cm
Paino 1 kg
Verkko
Koko tai muoto Työpöytä
Reititysprotokolla WCCP, Policy-based routing (PBR), GRE, RIP-1, OSPF, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), BGP, RIP-2, EIGRP, VRRP, HSRP, NHRP, IGMPv3
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki 1 vuoden takuu