Hei! Käytät vanhaa selainta. Jos haluat käyttää kaikkia sivustomme toimintoja, suosittelemme toisen selaimen käyttöä, kuten Google Chromen tai Microsoft Edgen.

TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

TP-LinkMC100CM

25,50 €
Toimitus alkaen 8,50 €
Voidaan lähettää välittömästi (12 jäljellä)
TP-Link tuotenumero MC100CM
Dustin tuotenumero 5011026419
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot MC100CM

Yleinen

Valmistaja
TP-LINK
Tuotelinja
Malli
MC100CM
Pakattu määrä
1
Verkkokaapelin tyyppi
Valokuitu-mediamuunnin

Kaapeli

Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
RJ-45
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
SC (monitila)

SFP-moduulit

Koko tai muoto
Ulkoinen
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Enimmäissiirtoetäisyys
2,000 m
Ominaisuudet
Automaattinen maa-satelliittiyhteys (auto MDI/MDI-X), Automaattinen yhteydenmuodostus, Kaksisuuntainen toiminto, Vuonhallinta, Vuorosuuntainen toiminto
Yhteensopivuusstandardit
FCC, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
Ethernet, Fast Ethernet
Tiedonsiirtonopeus
0.1 Gbit/s
Optinen aallonpituus
1310 nm

Laitteisto-ominaisuudet

Liitännät
1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 naaras
Tilan ilmaisimet
Linkki/toiminta, Portin kaksisuuntaisuustoiminto, Teho, Törmäystila
Vähimmäiskäyttölämpötila
0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila
40 °C
Toimintakosteus
10 - 90%

Mitat & paino

Leveys
9.5 cm
Syvyys
7.3 cm
Korkeus
2.7 cm
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Asiakirjat MC100CM

Muut asiakkaat katsoivat myös