Mediamuuntimet kuitu

Suodatin

TP-Link MC220L
TP-LinkMC220L
Tuotenumero 5010968225 Valm. tuotenro. MC220L
    23 jäljellä
    28 €Ilman ALV
    TP-Link MC110CS Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
    Tuotenumero 5010872711 Valm. tuotenro. MC110CS
    • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
    • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet
    • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    6 jäljellä
    29 €Ilman ALV
    D-Link DMC-300SC
    Tuotenumero 5010042251 Valm. tuotenro. DMC-300SC/E
      7 jäljellä
      69,50 €Ilman ALV
      Direktronik 33-4744 Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
      Tuotenumero 5011071558 Valm. tuotenro. 133-4744
      • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
      • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
      • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
      • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
      3 jäljellä
      69,50 €Ilman ALV
      TP-Link MC100CM
      TP-LinkMC100CM
      Tuotenumero 5011026419 Valm. tuotenro. MC100CM
        4 jäljellä
        25,50 €Ilman ALV
        TP-Link MC200CM
        TP-LinkMC200CM
        Tuotenumero 5011132516 Valm. tuotenro. MC200CM
          1 jäljellä
          36 €Ilman ALV
          TP-Link MC112CS Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
          Tuotenumero 5011205170 Valm. tuotenro. MC112CS
          • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
          • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet
          • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
          • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
          7 jäljellä
          29 €Ilman ALV
          D-Link DMC-700SC
          Tuotenumero 5010047416 Valm. tuotenro. DMC-700SC/E
            1 jäljellä
            129,50 €Ilman ALV
            Startech MCM1110MMLC
            StartechMCM1110MMLC
            Tuotenumero 5011080906 Valm. tuotenro. MCM1110MMLC
              1 jäljellä
              139,50 €Ilman ALV
              Allied Telesis AT-MC102XL Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC (monitila)
              Tuotenumero 5010046755 Valm. tuotenro. AT-MC102XL-60
              • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
              • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
              • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
              • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
              3–4 päivää
              219,50 €Ilman ALV
              D-Link DMC-515SC Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
              Tuotenumero 5010042252 Valm. tuotenro. DMC-515SC/E
              • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
              • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet
              • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
              • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
              Tilaustuote
              139 €Ilman ALV
              Ubiquiti U Fiber UF-AE
              Tuotenumero 5011155354 Valm. tuotenro. UF-AE
                Tilaustuote
                34,50 €Ilman ALV
                Digitus GT-802S Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
                Tuotenumero 5011123511 Valm. tuotenro. GT-802S
                • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
                • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
                • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
                • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
                Tilaustuote
                79,50 €Ilman ALV
                Digitus GT-905A Median muunnin RJ-45 SFP (mini-GBIC)
                Tuotenumero 5011140390 Valm. tuotenro. GT-905A
                • Tyyppi Median muunnin
                • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
                • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
                • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
                Tilaustuote
                79,50 €Ilman ALV
                Digitus GT-1205A Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SFP (mini-GBIC)
                Tuotenumero 5011140391 Valm. tuotenro. GT-1205A
                • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
                • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
                • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
                • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
                Tilaustuote
                109,50 €Ilman ALV
                Allied Telesis AT MMC2000/SP Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SFP (mini-GBIC)
                Tuotenumero 5011075323 Valm. tuotenro. AT-MMC2000/SP-960
                • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
                • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
                • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
                • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
                Tilaustuote
                299,50 €Ilman ALV
                Allied Telesis AT MC101XL Valokuitu-mediamuunnin
                Tuotenumero 5011136154 Valm. tuotenro. AT-MC101XL-60
                • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
                • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet
                • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
                • Enimmäissiirtoetäisyys 2 km
                Tilaustuote
                129,50 €Ilman ALV
                Allied Telesis AT-DMC1000/SC Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC (monitila)
                Tuotenumero 5011136137 Valm. tuotenro. AT-DMC1000/SC-50
                • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
                • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
                • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
                • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
                Tilaustuote
                369,50 €Ilman ALV
                Mikrotik RBFTC11
                MikrotikRBFTC11
                Tuotenumero 5011129441 Valm. tuotenro. RBFTC11
                  Tilaustuote
                  39,50 €Ilman ALV
                  Etherwan EL2315 Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SFP (mini-GBIC)
                  Tuotenumero 5011075603 Valm. tuotenro. EL2315
                  • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
                  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
                  • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
                  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
                  Tilaustuote
                  114,50 €Ilman ALV
                  Moxa IMC-21GA-SX-SC Valokuitu-mediamuunnin SC (monitila) RJ-45
                  Tuotenumero 5011225820 Valm. tuotenro. IMC-21GA-SX-SC
                  • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
                  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
                  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
                  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
                  6 jäljellä
                  249,50 €Ilman ALV

                  Näytetään 21 tuotetta 73 :sta