Hei! Käytät vanhaa selainta. Jos haluat käyttää kaikkia sivustomme toimintoja, suosittelemme toisen selaimen käyttöä, kuten Google Chromen tai Microsoft Edgen.

Mediamuuntimet kuitu

Suodatin

TP-Link MC110CS Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
  • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
  • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet
  • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
5 jäljellä
29 €Ilman ALV
Ubiquiti U Fiber UF-AE
13 jäljellä
29,50 €Ilman ALV
TP-Link MC220L
TP-LinkMC220L
    48 tuntia
    28 €Ilman ALV
    Allied Telesis AT-MC102XL Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC (monitila)
    • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
    • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
    3–4 päivää
    119,50 €Ilman ALV
    Planet GT-802S Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
    • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
    • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
    • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    2 jäljellä
    64,50 €Ilman ALV
    TP-Link MC200CM
    TP-LinkMC200CM
      1 jäljellä
      36 €Ilman ALV
      Planet GT-1205A Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SFP (mini-GBIC)
      • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
      • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
      • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
      • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
      Tilaustuote
      99,50 €Ilman ALV
      Planet GT-905A Median muunnin RJ-45 SFP (mini-GBIC)
      • Tyyppi Median muunnin
      • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
      • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
      • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
      Tilaustuote
      69,50 €Ilman ALV
      D-Link DMC-700SC
      14 jäljellä
      129,50 €Ilman ALV
      Direktronik 33-4744 Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
      • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
      • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
      • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
      • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
      3 jäljellä
      59,50 €Ilman ALV
      TP-Link MC100CM
      TP-LinkMC100CM
        48 tuntia
        25,50 €Ilman ALV
        TP-Link MC112CS Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
        • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
        • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet
        • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
        48 tuntia
        29 €Ilman ALV
        D-Link DMC-515SC Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
        • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
        • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet
        • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
        8 jäljellä
        119 €Ilman ALV
        Allied Telesis AT MC101XL Valokuitu-mediamuunnin
        • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
        • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet
        • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
        • Enimmäissiirtoetäisyys 2 km
        Tilaustuote
        119,50 €Ilman ALV
        Direktronik 33-4743 Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC (monitila)
        • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
        • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
        • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
        Tilaustuote
        64,50 €Ilman ALV
        Startech MCM1110MMLC
        StartechMCM1110MMLC
          2 jäljellä
          114,50 €Ilman ALV
          Allied Telesis AT-DMC1000/SC Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC (monitila)
          • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
          • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
          • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
          • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
          Tilaustuote
          259,50 €Ilman ALV
          Allied Telesis AT MMC2000/SP Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SFP (mini-GBIC)
          • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
          • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
          • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
          • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
          Tilaustuote
          219,50 €Ilman ALV
          Delock 86445 Valokuitu-mediamuunnin SFP+ SFP+
          • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
          • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
          • Tiedonsiirtonopeus 10,000 Mbit/s
          • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SFP+
          Tilaustuote
          464,50 €Ilman ALV
          D-Link DMC-300SC
          36 jäljellä
          59,50 €Ilman ALV
          Sivu 1/4