Lisätarvikkeet

Suodatin

Aruba Aruba

Aruba

Aruba

Tuotenumero 5011072565 Valm. tuotenro. J4859D
  • PCI-väylä SFP
  • SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
  • Valokuituliitin LC
  • Tiedonsiirron enimmäisnopeus 1000 Mbit/s
8 jäljellä
249,50 €Ilman ALV
Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics

Intel

Ethernet Sfp+ Sr Optics

Tuotenumero 5010384077 Valm. tuotenro. E10GSFPSR
    20 jäljellä
    49,50 €Ilman ALV
    Pro Optix SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco CWDM-SFP-61-80)

    Pro Optix

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco CWDM-SFP-61-80)

    Tuotenumero 5011125612 Valm. tuotenro. CWDM-SFP-61-80-O
      Tilaustuote
      79,50 €Ilman ALV
      Pro Optix SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco CWDM-SFP-59-40)

      Pro Optix

      SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco CWDM-SFP-59-40)

      Tuotenumero 5011125595 Valm. tuotenro. CWDM-SFP-59-40-O
        Tilaustuote
        69,50 €Ilman ALV
        Cisco 19" Rackmount Kit For Catalyst C1000 3560CX 2960CX

        Cisco

        19" Rackmount Kit For Catalyst C1000 3560CX 2960CX

        Tuotenumero 5010123112 Valm. tuotenro. RCKMNT-19-CMPCT=
          3 jäljellä
          64,50 €Ilman ALV
          Zyxel SFP-LX-10-D

          Zyxel

          SFP-LX-10-D

          Tuotenumero 5010663471 Valm. tuotenro. 91-010-203001B
          • Tiedonsiirron enimmäisnopeus 1000 Mbit/s
          48 tuntia
          119,50 €Ilman ALV
          Pro Optix SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: HP J4859C)

          Pro Optix

          SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: HP J4859C)

          Tuotenumero 5011122952 Valm. tuotenro. J4859C-O
            9 jäljellä
            21,50 €Ilman ALV
            Ubiquiti U Fiber Single-Mode

            Ubiquiti

            U Fiber Single-Mode

            Tuotenumero 5011021771 Valm. tuotenro. UACC-OM-SM-1G-S-2
            • PCI-väylä SFP
            • SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
            • Valokuituliitin LC
            • Tiedonsiirron enimmäisnopeus 1250 Mbit/s
            43 jäljellä
            26,50 €Ilman ALV
            Aruba 10G SFP+ DAC 3M 3m SFP+ SFP+

            Aruba

            10G SFP+ DAC 3M 3m SFP+ SFP+

            Tuotenumero 5011082859 Valm. tuotenro. J9283D
            • Liitin 1 SFP+
            • Liitin 2 SFP+
            • Tuotteen väri Musta
            48 tuntia
            149,50 €Ilman ALV
            Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet

            Intel

            Ethernet SFP+ LR Optics 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet

            Tuotenumero 5010384078 Valm. tuotenro. E10GSFPLR
            • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
            • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
            • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
            • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
            48 tuntia
            99,50 €Ilman ALV
            Direktronik SFP+ MM SR/LRM 10Gbps DDMI - HP Networking J9150A

            Direktronik

            SFP+ MM SR/LRM 10Gbps DDMI - HP Networking J9150A

            Tuotenumero 5010966119 Valm. tuotenro. 133-4250-2529
              Tilaustuote
              34,50 €Ilman ALV
              Cisco SFP+ Copper Twinax Cable

              Cisco

              SFP+ Copper Twinax Cable

              Tuotenumero 5010464487 Valm. tuotenro. SFP-H10GB-CU3M=
              • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
              • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
              • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
              48 tuntia
              64,50 €Ilman ALV
              Ubiquiti RJ45-Sfp Tranceiver Module

              Ubiquiti

              RJ45-Sfp Tranceiver Module

              Tuotenumero 5011070075 Valm. tuotenro. UACC-CM-RJ45-1G
              • PCI-väylä RJ-45
              • SFP-vastaanottimen tyyppi Kupari
              • Tiedonsiirron enimmäisnopeus 1000 Mbit/s
              48 tuntia
              19,50 €Ilman ALV
              Cisco Meraki Enterprise

              Cisco

              Meraki Enterprise

              Tuotenumero 5011059576 Valm. tuotenro. LIC-MS120-24P-5YR
              • Lisenssikausi vuosissa 5 year(s)
              48 tuntia
              369,50 €Ilman ALV
              Direktronik SFP 850Nm 300M HP HP Networking J9150d

              Direktronik

              SFP 850Nm 300M HP HP Networking J9150d

              Tuotenumero 5011230619 Valm. tuotenro. 133-4250-21510
                Tilaustuote
                34,50 €Ilman ALV
                Direktronik SFP 1310Nm HP HP Networking J9151e

                Direktronik

                SFP 1310Nm HP HP Networking J9151e

                Tuotenumero 5011230899 Valm. tuotenro. 133-3339-24242
                  Tilaustuote
                  34,50 €Ilman ALV
                  Cisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

                  Cisco

                  - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

                  Tuotenumero 5011317798 Valm. tuotenro. SFP-10G-T-X=
                  • PCI-väylä SFP+
                  • SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
                  • Tiedonsiirron enimmäisnopeus 10000 Mbit/s
                  48 tuntia
                  599,50 €Ilman ALV
                  Pro Optix SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco SFP-10G-LR)

                  Pro Optix

                  SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco SFP-10G-LR)

                  Tuotenumero 5011125665 Valm. tuotenro. SFP-10G-LR-O
                  • PCI-väylä SFP+
                  • SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
                  • Valokuituliitin LC
                  • Tiedonsiirron enimmäisnopeus 10000 Mbit/s
                  25 jäljellä
                  44,50 €Ilman ALV

                  Näytetään 18 tuotetta 1597 :sta