SFP & GBIC

Suodatin

Mikrotik S+RJ10 10 Gigabit Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet 5 Gigabit Ethernet Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5011091064 Valm. tuotenro. S+RJ10
  • Valmistaja MikroTik
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
20 jäljellä
64,50 €Ilman ALV
Aruba SFP LC MM Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5011071889 Valm. tuotenro. J4858D
  • Valmistaja Hewlett Packard Enterprise
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
9 jäljellä
139,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
Tuotenumero 5010464487 Valm. tuotenro. SFP-H10GB-CU3M=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
7 jäljellä
89,50 €Ilman ALV
Ubiquiti UDC-3 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 3M
Tuotenumero 5011079014 Valm. tuotenro. UDC-3
  • Valmistaja Ubiquiti
  • Verkkokaapelin tyyppi 10GBase-suorakytkentäkaapeli
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SFP+
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SFP+
8 jäljellä
29,50 €Ilman ALV
Mikrotik S-RJ01 Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5011214097 Valm. tuotenro. S-RJ01
  • Valmistaja MikroTik
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SFP (mini-GBIC)
7 jäljellä
29,50 €Ilman ALV
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 1M
Tuotenumero 5011079012 Valm. tuotenro. UDC-1
    17 jäljellä
    19,50 €Ilman ALV
    Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5010384077 Valm. tuotenro. E10GSFPSR
    • Valmistaja Intel
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
    • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
    29 jäljellä
    104,50 €Ilman ALV
    Ubiquiti U Fiber Single-Mode Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5011021771 Valm. tuotenro. UACC-OM-SM-1G-S-2
    • Valmistaja Ubiquiti
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
    31 jäljellä
    29,50 €Ilman ALV
    Pro Optix SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: HP J4859C) Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5011122952 Valm. tuotenro. J4859C-O
    • Valmistaja Pro Optix
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
    15 jäljellä
    23,50 €Ilman ALV
    Aruba Aruba Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5011072565 Valm. tuotenro. J4859D
    • Valmistaja Hewlett Packard Enterprise
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
    5 jäljellä
    239,50 €Ilman ALV
    Cisco Mgbsx1 Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5010077923 Valm. tuotenro. MGBSX1
    • Valmistaja Cisco
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
    • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
    2 jäljellä
    109,50 €Ilman ALV
    Direktronik SFP 1310/1490Nm DDMI HP Networking J4859d
    Tuotenumero 5011230893 Valm. tuotenro. 133-4132-21046
      12 jäljellä
      21,50 €Ilman ALV
      Pro Optix SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: HP J4858C) Gigabit Ethernet
      Tuotenumero 5011122951 Valm. tuotenro. J4858C-O
      • Valmistaja Pro Optix
      • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
      • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
      • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
      4 jäljellä
      20,50 €Ilman ALV
      Ubiquiti UDC-2 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 2M
      Tuotenumero 5011079013 Valm. tuotenro. UDC-2
        6 jäljellä
        25,50 €Ilman ALV
        Pro Optix SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco SFP-10G-LR) 10 Gigabit Ethernet
        Tuotenumero 5011125665 Valm. tuotenro. SFP-10G-LR-O
        • Valmistaja Pro Optix
        • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
        • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
        2 jäljellä
        49,50 €Ilman ALV
        Pro Optix SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco GLC-LH-SMD) Gigabit Ethernet
        Tuotenumero 5011122904 Valm. tuotenro. GLC-LH-SMD-O
        • Valmistaja Pro Optix
        • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
        • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
        1 jäljellä
        23,50 €Ilman ALV
        TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet
        Tuotenumero 5010968219 Valm. tuotenro. TL-SM311LM
        • Valmistaja TP-LINK
        • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
        • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
        • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
        13 jäljellä
        20 €Ilman ALV
        Pro Optix SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: HP/H3C JD119B) Gigabit Ethernet
        Tuotenumero 5011122944 Valm. tuotenro. JD119B-O
        • Valmistaja Pro Optix
        • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
        • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
        3 jäljellä
        24,50 €Ilman ALV
        Pro Optix SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: HP JD094B) 10 Gigabit Ethernet
        Tuotenumero 5011122949 Valm. tuotenro. JD094B-O
        • Valmistaja Pro Optix
        • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
        • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
        7 jäljellä
        49,50 €Ilman ALV
        Direktronik SFP 1310Nm HP HP Networking J9151e
        Tuotenumero 5011230942 Valm. tuotenro. 133-4242-24021
        • Valmistaja Direktronik
        1 jäljellä
        64,50 €Ilman ALV
        Direktronik Huawei Sfp-10G-Bxd1
        Tuotenumero 5011085851 Valm. tuotenro. 133-4316-2761
        • Valmistaja Direktronik
        2 jäljellä
        34,50 €Ilman ALV

        Näytetään 21 tuotetta 1044 :sta