Lisätarvikkeet

Suodatin

Cisco Meraki Enterprise
Tuotenumero 5011059576 Valm. tuotenro. LIC-MS120-24P-5YR
    48 tuntia
    369,50 €Ilman ALV
    Cisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5011317798 Valm. tuotenro. SFP-10G-T-X=
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    Tilaustuote
    579,50 €Ilman ALV
    Cisco Stackwise 480 Cable 3M
    Tuotenumero 5011148311 Valm. tuotenro. STACK-T1-3M=
      48 tuntia
      299,50 €Ilman ALV
      Cisco 19" Rackmount Kit For Catalyst C1000 3560CX 2960CX
      Tuotenumero 5010123112 Valm. tuotenro. RCKMNT-19-CMPCT=
        1 jäljellä
        64,50 €Ilman ALV
        Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
        Tuotenumero 5010464485 Valm. tuotenro. SFP-H10GB-CU1M=
        • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
        • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
        48 tuntia
        44,50 €Ilman ALV
        Cisco Mgbsx1 Gigabit Ethernet
        Tuotenumero 5010077923 Valm. tuotenro. MGBSX1
        • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
        • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
        • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC
        Tilaustuote
        119,50 €Ilman ALV
        Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet
        Tuotenumero 5010483408 Valm. tuotenro. SFP-10G-SR=
        • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
        • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
        • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC monimuoto
        48 tuntia
        1 349,50 €Ilman ALV
        Cisco virtakaapeli (250 VAC)
        Tuotenumero 5010807556 Valm. tuotenro. CAB-TA-EU=
          Tilaustuote
          41 €Ilman ALV
          Cisco Meraki pinoamiskaapeli QSFP to QSFP  0.5m
          Tuotenumero 5011004534 Valm. tuotenro. MA-CBL-40G-50CM
            Tilaustuote
            84,50 €Ilman ALV
            Cisco Copper Cable
            Tuotenumero 5011079787 Valm. tuotenro. QSFP-100G-CU3M=
            • Verkkokaapelin tyyppi 100GBase direct attach cable
            • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi QSFP
            • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi QSFP
            • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi QSFP
            Tilaustuote
            269,50 €Ilman ALV
            Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet
            Tuotenumero 5010887154 Valm. tuotenro. SFP-10G-SR-S=
            • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
            • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
            • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC monimuoto
            • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC monimuoto
            48 tuntia
            949,50 €Ilman ALV
            Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet
            Tuotenumero 5010630313 Valm. tuotenro. SFP-10G-LRM=
            • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
            • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
            • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
            • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC
            48 tuntia
            1 499,50 €Ilman ALV
            Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet
            Tuotenumero 5010868999 Valm. tuotenro. SFP-10G-ER=
            • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
            • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
            • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
            • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC single-mode
            Tilaustuote
            6 999,50 €Ilman ALV
            Cisco 10g Base Sr Multi-mode 10 Gigabit Ethernet
            Tuotenumero 5010877831 Valm. tuotenro. MA-SFP-10GB-SR
            • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
            • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
            Tilaustuote
            849,50 €Ilman ALV
            Cisco Aironet
            Tuotenumero 5011000430 Valm. tuotenro. AIR-PWRINJ6=
            • Tuotetyyppi PoE-injektori
            • Koko ja muoto Ulkoinen
            48 tuntia
            129,50 €Ilman ALV
            Cisco StackPower
            Tuotenumero 5010747091 Valm. tuotenro. CAB-SPWR-150CM=
              48 tuntia
              179,50 €Ilman ALV
              Cisco StackPower
              Tuotenumero 5010456724 Valm. tuotenro. CAB-SPWR-30CM=
                48 tuntia
                89,50 €Ilman ALV
                Cisco Meraki Enterprise
                Tuotenumero 5011004388 Valm. tuotenro. LIC-MS225-48LP-1YR
                  48 tuntia
                  299,50 €Ilman ALV

                  Näytetään 18 tuotetta 342 :sta