Etsitkö SFP-moduuleja tai transceivereitä? Valikoimastamme löydät laajan valikoiman SFP- ja GBIC-moduuleja yrityksesi tietoverkon kytkimiin.

Suodatin

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable

Cisco

SFP+ Copper Twinax Cable

Tuotenumero 5010464487 Valm. tuotenro. SFP-H10GB-CU3M=
  • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
48 tuntia
64,50 €Ilman ALV
Cisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

Cisco

- SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

Tuotenumero 5011317798 Valm. tuotenro. SFP-10G-T-X=
  • PCI-väylä SFP+
  • SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
  • Tiedonsiirron enimmäisnopeus 10000 Mbit/s
48 tuntia
599,50 €Ilman ALV
Cisco Copper Cable 3m QSFP QSFP

Cisco

Copper Cable 3m QSFP QSFP

Tuotenumero 5011079787 Valm. tuotenro. QSFP-100G-CU3M=
  • Liitin 1 QSFP
  • Liitin 2 QSFP
Tilaustuote
279,50 €Ilman ALV
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Fast Ethernet

Cisco

SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Fast Ethernet

Tuotenumero 5010105764 Valm. tuotenro. GLC-GE-100FX=
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Fast Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
Tilaustuote
94,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable

Cisco

SFP+ Copper Twinax Cable

Tuotenumero 5010464485 Valm. tuotenro. SFP-H10GB-CU1M=
  • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
48 tuntia
39,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

Cisco

SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

Tuotenumero 5010887154 Valm. tuotenro. SFP-10G-SR-S=
  • PCI-väylä SFP+
  • SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
  • Valokuituliitin LC, PC
  • Multi-mode fiber (MMF) -tuki Kyllä
48 tuntia
949,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet

Cisco

SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet

Tuotenumero 5010868999 Valm. tuotenro. SFP-10G-ER=
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC single-mode
Tilaustuote
8 499,50 €Ilman ALV
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet

Cisco

SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet

Tuotenumero 5010656499 Valm. tuotenro. GLC-SX-MMD=
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC monimuoto
48 tuntia
449,50 €Ilman ALV
Cisco Small Business MGBT1 Gigabit Ethernet

Cisco

Small Business MGBT1 Gigabit Ethernet

Tuotenumero 5010206901 Valm. tuotenro. MGBT1
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
48 tuntia
101 €Ilman ALV
Cisco 10g Base Sr Multi-mode

Cisco

10g Base Sr Multi-mode

Tuotenumero 5010877831 Valm. tuotenro. MA-SFP-10GB-SR
  • PCI-väylä SFP+
  • SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
  • Valokuituliitin LC
  • Multi-mode fiber (MMF) -tuki Kyllä
Tilaustuote
849,50 €Ilman ALV
Cisco Verkkoadapteri

Cisco

Verkkoadapteri

Tuotenumero 5011042490 Valm. tuotenro. CVR-QSFP-SFP10G=
  • Yhteysteknologia Langallinen
  • Valokuituliitin QSFP+, SFP+
Tilaustuote
299,50 €Ilman ALV
Cisco Mgbsx1 Gigabit Ethernet

Cisco

Mgbsx1 Gigabit Ethernet

Tuotenumero 5010077923 Valm. tuotenro. MGBSX1
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC
48 tuntia
124,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet

Cisco

SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet

Tuotenumero 5010483408 Valm. tuotenro. SFP-10G-SR=
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC monimuoto
48 tuntia
1 349,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet

Cisco

SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet

Tuotenumero 5010630313 Valm. tuotenro. SFP-10G-LRM=
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC
48 tuntia
1 449,50 €Ilman ALV
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet

Cisco

SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet

Tuotenumero 5010638965 Valm. tuotenro. GLC-LH-SMD=
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC single-mode
48 tuntia
899,50 €Ilman ALV
Cisco - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Cisco

- SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Tuotenumero 5011255418 Valm. tuotenro. GLC-TE
  • PCI-väylä SFP
Tilaustuote
599,50 €Ilman ALV
Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet

Cisco

MGBLX1 Gigabit Ethernet

Tuotenumero 5010587582 Valm. tuotenro. MGBLX1
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
Tilaustuote
184,50 €Ilman ALV
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet

Cisco

SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet

Tuotenumero 5010372684 Valm. tuotenro. GLC-EX-SMD=
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC single-mode
48 tuntia
1 699,50 €Ilman ALV

Näytetään 18 tuotetta 35 :sta