SFP & GBIC

Suodatin

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
Tuotenumero 5010464487 Valm. tuotenro. SFP-H10GB-CU3M=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
6 jäljellä
89,50 €Ilman ALV
Cisco Mgbsx1 Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010077923 Valm. tuotenro. MGBSX1
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
1 jäljellä
109,50 €Ilman ALV
Cisco Copper Cable
Tuotenumero 5011079787 Valm. tuotenro. QSFP-100G-CU3M=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi 100GBase direct attach cable
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi QSFP
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi QSFP
Tilaustuote
269,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010887153 Valm. tuotenro. SFP-10G-LR-S=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC single-mode
3–4 päivää
719,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010887154 Valm. tuotenro. SFP-10G-SR-S=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC monimuoto
48 tuntia
414,50 €Ilman ALV
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010656499 Valm. tuotenro. GLC-SX-MMD=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
48 tuntia
289,50 €Ilman ALV
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010638965 Valm. tuotenro. GLC-LH-SMD=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
48 tuntia
569,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010630313 Valm. tuotenro. SFP-10G-LRM=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
Tilaustuote
599,50 €Ilman ALV
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010097956 Valm. tuotenro. MGBLH1
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
Tilaustuote
214,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
Tuotenumero 5010464485 Valm. tuotenro. SFP-H10GB-CU1M=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
Tilaustuote
59,50 €Ilman ALV
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Fast Ethernet
Tuotenumero 5010105764 Valm. tuotenro. GLC-GE-100FX=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Fast Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
1 jäljellä
124,50 €Ilman ALV
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Fast Ethernet
Tuotenumero 5010094095 Valm. tuotenro. GLC-FE-100LX=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Fast Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
1 jäljellä
269,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable
Tuotenumero 5010564803 Valm. tuotenro. SFP-H10GB-ACU7M=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
4 jäljellä
299,50 €Ilman ALV
Cisco Sfp 1000base-sx 850nm Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010797738 Valm. tuotenro. MA-SFP-1GB-SX
  • Valmistaja Cisco Meraki
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Tilaustuote
419,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5011133763 Valm. tuotenro. MA-SFP-10GB-LRM
  • Valmistaja Cisco Meraki
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Tilaustuote
849,50 €Ilman ALV
Cisco CWDM SFP 2Gb Fibre Channel; Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010368401 Valm. tuotenro. CWDM-SFP-1490=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
Tilaustuote
4 149,50 €Ilman ALV
Cisco CWDM SFP 2Gb Fibre Channel Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010368394 Valm. tuotenro. CWDM-SFP-1470=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 2Gb Fibre Channel, Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
Tilaustuote
4 149,50 €Ilman ALV
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5M
Tuotenumero 5010464488 Valm. tuotenro. SFP-H10GB-CU5M=
  • Valmistaja Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
Tilaustuote
94,50 €Ilman ALV

Näytetään 18 tuotetta 36 :sta