img

Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Fast Ethernet

259,50 € Ilman ALV
  • Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010094095
  • Valm. tuotenro.
  • GLC-FE-100LX=

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Cisco
Tuotelinja Cisco
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Kaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 100Base-LX
Enimmäissiirtoetäisyys 10000 m
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3, IEEE 802.3ah
Parent Product Data FE: Cisco - switch, FE: NULL - switch, FE: NULL - NULL
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla Fast Ethernet
Optinen aallonpituus 1310 nm
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 100Base-LX - LC single-mode
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 50 °C
Mitat & paino
Leveys 1.3 cm
Syvyys 5.7 cm
Korkeus 0.85 cm
Takuu
Tyyppi 90 päivän takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - 90 päivää