img
img
img
img

Cisco MGBLH1

Gigabit Ethernet

189,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Voidaan lähettää 48 tunnin kuluessa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010097956
  • Valm. tuotenro.
  • MGBLH1

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Cisco
Tuotelinja Cisco Small Business
Malli MGBLH1
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Kaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-LH
Enimmäissiirtoetäisyys 40000 m
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1 Gbps
Optinen aallonpituus 1310 nm
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2