img

Deltaco Verkon kaapeli

SC SC Duplex Yksimuoto 9/125

24 €
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010031762
  • Valm. tuotenro.
  • FB-51S

Tekniset tiedot

Yleistä
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC
Kuituoptinen tyyppi Yksimuoto
Versio OS1
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
General
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Polish left side PC
Polish right side PC
Väri
Värikategoria Keltainen
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki Rajoitettu elinaikainen takuu
Mitat ja Paino
Pituus 1 m