img

Deltaco Verkon kaapeli

SC/PC LC/PC OS2 1m

32,85 € Ilman ALV
  • 25 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010076846
  • Valm. tuotenro.
  • LCSC-1S

Tekniset tiedot

Ylätunniste
Valmistaja Deltaco
Kaapeli
Tekniikka Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi Yksimuoto
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä 2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/PC
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä 2
Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit OS2
Mitat & paino
Pituus 1 m
Saa etumatkaa Black Friday -kampanjaan