img

Deltaco Verkon kaapeli

ST SC Duplex Monimuoto 62,5/125

19,50 €
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010082504
  • Valm. tuotenro.
  • FB-41

Tekniset tiedot

General
Left Connector Type ST
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 62,5/125
Polish left side PC
Polish right side PC
Yleistä
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC
Kuituoptinen tyyppi Monimuoto
Versio OM1
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Väri
Värikategoria Oranssi
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki Rajoitettu elinaikainen takuu
Mitat ja Paino
Pituus 1 m