img

Microconnect Verkon kaapeli

LC/PC monimuoto LC/PC monimuoto OM1 30m

66,65 € Ilman ALV
  • Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010305295
  • Valm. tuotenro.
  • FIB440030

Tekniset tiedot

Ylätunniste
Valmistaja MicroConnect
Kaapeli
Tekniikka Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi Monimuoto
Vaippamateriaali Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC monimuoto
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä 2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC monimuoto
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä 2
Ytimen/verhoilun läpimitta 62.5 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit OM1
Muuta
Väri Oranssi
Mitat & paino
Pituus 30 m
Huolto ja tuki
Tyyppi 25 vuoden takuu