Microconnect Verkon kaapeli SC/UPC LC/UPC OS1 2m

MicroconnectVerkon kaapeliSC/UPC LC/UPC OS1 2m

34,50 €
Toimitus alkaen 8,50 €
Lähetetään 3–4 päivän kuluessa
Microconnect tuotenumero FIB421002
Dustin tuotenumero 5010310137

Lyhyt kuvaus

  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
    SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta
    9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit
    OS1
  • Pituus
    2 m
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot Verkon kaapeli

Ylätunniste

Valmistaja
MicroConnect

Kaapeli

Tekniikka
Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi
Yksimuoto
Vaippamateriaali
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
LC/UPC
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä
2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
SC/UPC
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä
2
Ytimen/verhoilun läpimitta
9 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit
OS1

Muuta

Väri
Keltainen

Mitat & paino

Pituus
2 m

Huolto ja tuki

Tyyppi
25 vuoden takuu
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.