img

Direktronik Kytkentäkaapeli

LC SC Duplex Yksimuoto 9/125

27 €
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010672583
  • Valm. tuotenro.
  • 17-0286

Tekniset tiedot

Yleistä
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC
Kuituoptinen tyyppi Yksimuoto
Versio OM1
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
General
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Polish left side UPC
Polish right side APC
Väri
Värikategoria Keltainen
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki 25 vuoden takuu
Mitat ja Paino
Pituus 2 m