img

Direktronik Kytkentäkaapeli

SC LC Simplex Yksimuoto 9/125

16,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Toimitus, heti 1 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010672595
  • Valm. tuotenro.
  • 17-0412

Tekniset tiedot

Yleistä
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC
Duplex/Simplex Simplex
Kuituoptiikan tyyppi Yksimuoto
Versio OM1
Kuori 9/125
Hiontatyyppi vasen puoli UPC
Hiontatyyppi oikea puoli UPC
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Väri
Väri Keltainen
Mitat ja Paino
Pituus 5 m
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki 25 vuoden takuu