Cisco 1000base Lx10

Cisco 1000base Lx10

749,50 €
Toimitus alkaen 8,50 €

Huomaa, että tämä on tilaustuote ja sitä ei voi palauttaa. Tilausta ei voida myöskään peruuttaa tai palauttaa tilauksen vahvistamisen jälkeen. Voit lukea lisää ostoehdoistamme kohdasta 7.

Tilaustuote
Cisco tuotenumero MA-SFP-1GB-LX10
Dustin tuotenumero 5010812551
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot 1000base Lx10

Yleinen

Valmistaja
Cisco Meraki
Tuotelinja
Cisco Meraki
Pakattu määrä
1
Verkkokaapelin tyyppi
SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

SFP-moduulit

Koko tai muoto
Vaihtomoduuli
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 1000Base-LX10
Enimmäissiirtoetäisyys
10,000 m

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus
1 Gbit/s
Optinen aallonpituus
1310 nm

Laitteisto-ominaisuudet

Liitännät
1 x Ethernet 1000Base-LX10
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.