img

Deltaco Verkon kaapeli

MT-RJ MT-RJ Duplex Monimuoto 62,5/125

19,50 €
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010028434
  • Valm. tuotenro.
  • FB-71

Tekniset tiedot

Yleistä
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi MT-RJ
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi MT-RJ
Kuituoptinen tyyppi Monimuoto
Versio OM1
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
General
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 62,5/125
Polish left side PC
Polish right side PC
Väri
Värikategoria Oranssi
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki Rajoitettu elinaikainen takuu
Mitat ja Paino
Pituus 1 m