Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m LC/UPC SC/UPC OS1 2m
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m LC/UPC SC/UPC OS1 2m
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m LC/UPC SC/UPC OS1 2m
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m LC/UPC SC/UPC OS1 2m

Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m LC/UPC SC/UPC OS1 2m

25,52 €
Toimitus alkaen 8,50 €
Voidaan lähettää välittömästi (24 jäljellä)
Prokord tuotenumero OS1-LCSC-2
Dustin tuotenumero 5011177977

Lyhyt kuvaus

  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
    SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta
    9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit
    OS1
  • Pituus
    2 m

Ominaisuudet

  • OS1
  • LC-SC
  • 9/125
  • DUPLEX
  • Singelmode
  • 2.0M

Prokord kuitukaapeli Halogeeniton (LSZH) multimode-kuitukaapeli, OS1 LC-SC Duplex luokituksella. Kaapelin mitat: 9/125µm

Prokord, oikeat kaapelit, kun tarvitset niitä. Prokordilla on laaja valikoima suosittuja ja edullisia kaapeleita, joiden avulla työskentelet mahdollisimman tehokkaasti. Voit olla varma, että saat tuotteen, joka on tarkaan valittu ja testattu.

Tekniset tiedot Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m

Ylätunniste

Valmistaja
Prokord

Kaapeli

Tekniikka
Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi
Yksimuoto
Vaippamateriaali
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
LC/UPC
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä
2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
SC/UPC
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä
2
Ytimen/verhoilun läpimitta
9 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit
OS1

Muuta

Väri
Keltainen

Mitat & paino

Pituus
2 m

Huolto ja tuki

Tyyppi
2 vuoden takuu
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Muut asiakkaat katsoivat myös