HPE Blc 10gb Sr SFP+ Opt 10 Gigabit Ethernet
HPE Blc 10gb Sr SFP+ Opt 10 Gigabit Ethernet
HPE Blc 10gb Sr SFP+ Opt 10 Gigabit Ethernet
HPE Blc 10gb Sr SFP+ Opt 10 Gigabit Ethernet

HPE Blc 10gb Sr SFP+ Opt 10 Gigabit Ethernet

159,50 €
Toimitus alkaen 8,50 €
Voidaan lähettää välittömästi (2 jäljellä)
HPE tuotenumero 455883-B21
Dustin tuotenumero 5010372291

Lyhyt kuvaus

  • Valmistaja
    Hewlett Packard Enterprise
  • Verkkokaapelin tyyppi
    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla
    10 Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat
    1 x SFP+
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    Monimuoto LC

      

Tekniset tiedot Blc 10gb Sr SFP+ Opt

Yleinen

Valmistaja
Hewlett Packard Enterprise
Tuotelinja
Pakattu määrä
1
Verkkokaapelin tyyppi
SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

Kaapeli

Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
Monimuoto LC

SFP-moduulit

Koko tai muoto
Vaihtomoduuli
Yhteensopivat korttipaikat
1 x SFP+
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 10GBase-SR
Enimmäissiirtoetäisyys
300 m

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s

Laitteisto-ominaisuudet

Liitännät
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Muut asiakkaat katsoivat myös