img
img

HPE Blc 10gb Sr SFP+ Opt

849,50 €
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010372291
  • Valm. tuotenro.
  • 455883-B21

Tekniset tiedot

Header
Manufacturer HPE
Ylätunniste
Tuotelinja HPE
General
Device Type SFP+ transceiver module
Form Factor Plug-in module
Yleistä
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2
Verkko ja kommunikointi
Verkko-ominaisuudet 10 Gigabit Ethernet
Liitettävyystekniikka Langallinen
Tiedonsiirtonopeus 10000 Mbps