Direktronik Verkon kaapeli

MPO-monitila Uros MPO-monitila Uros Turkoosi OM3 15m

479,50 €
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010657123
  • Valm. tuotenro.
  • 17-0975

Tekniset tiedot

Yleistä
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi MPO-monitila
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi MPO-monitila
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Yhteensopivuusstandardit OM3
Tekniikka Kuituoptinen
Verkkokaapelin tyyppi Verkon kaapeli
Väri
Värikategoria Turkoosi
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki 1 vuoden takuu
Mitat ja Paino
Pituus 15 m