img
img

Netgear Prosafe Axm764

10 Gigabit Ethernet

369,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnin kuluessa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010916006
  • Valm. tuotenro.
  • AXM764-10000S

Tekniset tiedot

Valmistaja NETGEAR
Tuotelinja NETGEAR ProSafe
Malli AXM764
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-LRL - LC single-mode x 2
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 10GBase-LRL
Enimmäissiirtoetäisyys 2000 m
Yhteensopivuusstandardit RoHS, Laser Class 1, FDA, CDRH, IEC 60825, 21 CFR 1040.10, 21 CFR 1040.11
Vähimmäiskäyttölämpötila -5 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 85 °C
Leveys 1.455 cm
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Syvyys 5.65 cm
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbps
Korkeus 1.185 cm
Optinen aallonpituus 1310 nm
Paino 20 g
Tyyppi 5 vuoden takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - 5 vuotta