img

TP-Link TL-SM311LM

44,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Ei varastotuote
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010968219
  • Valm. tuotenro.
  • TL-SM311LM

Tuotetiedot

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to the managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the demand in order to lower cost.

Tekniset tiedot

Ylätunniste
Valmistaja TP-LINK Technologies
Pakattu määrä 1
Malli TL-SM311LM
Tuotelinja TP-LINK
Verkko ja kommunikointi
Liitettävyystekniikka Langallinen
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Verkko-ominaisuudet Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1000 Mbps
Verkko toiminnot Full duplex capability
Yhteensopivuusstandardi IEEE 802.3z
Ympäristöparametrit
Alin käyttölämpötila 0 °C
Korkein käyttölämpötila 70 °C
Laajennus/Liitäntä
Liitin 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Yleistä
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Laitetyyppi SFP (mini-GBIC) transceiver module
Verkko
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module