img

TP-Link MC210CS

49,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010968223
  • Valm. tuotenro.
  • MC210CS

Tekniset tiedot

Yleistä
Valmistaja TP-LINK Technologies
Määrä pakkauksessa 1
Malli MC210CS
Tuotesarja TP-LINK
Koko tai muoto Ulkoinen, External
Verkkotyyppi Valokuitu-mediamuunnin
Laitetyyppi Fibre media converter
Laajennus/Liitäntä
Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female ¦ 1 x Ethernet 1000Base-FX - SC single mode female x 2
Verkko ja kommunikointi
Liitäntätekniikka Langallinen
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Yhteyskäytäntö Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1000 Mbps
Verkkotoiminnot Flow control, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), full duplex mode
Hyväksynnät ja luokitukset IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Power
Power Device External power adapter
Ympäristöparametrit
Alin käyttölämpötila 0 °C
Ylin käyttölämpötila 40 °C
Mitat ja Paino
Leveys 9.5 cm
Syvyys 7.3 cm
Korkeus 2.7 cm
Verkko
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-FX, Ethernet 1000Base-T
General
Form Factor External