img
img
img

TP-Link MC220L

Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SFP (mini-GBIC)

23,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010968225
  • Valm. tuotenro.
  • MC220L

Tekniset tiedot

Valmistaja TP-LINK
Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin, Ulkoinen virtasovitin
Tuotelinja TP-LINK
Malli MC220L
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1000 Mbps
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SFP (mini-GBIC)
Enimmäissiirtoetäisyys 10 km
Optinen aallonpituus 850 nm / 1310 nm
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, FCC
Koko tai muoto Ulkoinen
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-LH
Vasen liitäntätyyppi RJ-45
Oikea liitäntätyyppi SFP (mini-GBIC)
Liitännät 1 (yhteensä)/ 1 (vapaa) x SFP (mini-GBIC), 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 naaras
Ominaisuudet Vuonhallinta, Kaksisuuntainen toiminto, Automaattinen maa-satelliittiyhteys (auto MDI/MDI-X)
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 40 °C
Toimintakosteus 10 - 90%
Leveys 9.5 cm
Syvyys 7.3 cm
Korkeus 2.7 cm
Hardware specification
Power Device Type External power adapter
Compliant Standards FCC