img

HPE Aruba

Gigabit Ethernet

149,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Voidaan lähettää välittömästi 5 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5011072565
  • Valm. tuotenro.
  • J4859D

Tuotetiedot


      

Tekniset tiedot

Valmistaja Hewlett Packard Enterprise
Tuotelinja Aruba
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Liitettävyystekniikka Langallinen
Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-LX
Enimmäissiirtoetäisyys 10000 m
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Leveys 1.5 cm
Syvyys 5.3 cm
Tiedonsiirtonopeus 1 Gbps
Korkeus 1.3 cm
Paino 20 g