Pro Optix Kytkentäkaapeli 1m LC LC OS2

Pro Optix Kytkentäkaapeli 1m LC LC OS2

30,95 €
Toimitus alkaen 8,50 €

    Johdon pituus: 1 m

  1. 1 m30,95 €
  2. 3 m36,95 €
Voidaan lähettää välittömästi (36 jäljellä)
Pro Optix tuotenumero OS2-LC-LC-1M-P
Dustin tuotenumero 5011126476

Lyhyt kuvaus

  • Liitin 1
    LC
  • Liitin 2
    LC
  • Valokuitutyyppi
    OS2
  • Liittimen pintamateriaalityyppi
    UPC
  • Ytimen halkaisija
    9 µm
  • Kuoren halkaisija
    125 µm
  • Valokuidun rakenne
    Yksittäistila
  • Tuotteen väri
    Keltainen
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot Kytkentäkaapeli

Ylätunniste

Valmistaja

Ominaisuudet

Johdon pituus
1 m
Liitin 1
LC
Liitin 2
LC
Liittimen 1 sukupuoli
Uros
Liittimen 2 sukupuoli
Uros
Valokuitutyyppi
OS2
Liittimen pintamateriaalityyppi
UPC
Ytimen halkaisija
9 µm
Kuoren halkaisija
125 µm
Valokuidun rakenne
Yksittäistila
Tuotteen väri
Keltainen
Täysin kaksipuolinen
Kyllä
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.