SFP & GBIC

Suodatin

Dell 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable
Tuotenumero 5010966339 Valm. tuotenro. 470-AAVG
  • Valmistaja Dell
  • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
1 jäljellä
24,50 €Ilman ALV
Dell Prooptix 1000M Sfp Copper 100 M Rj45
Tuotenumero 5011222241 Valm. tuotenro. J8177D-O
    1 jäljellä
    26,50 €Ilman ALV
    Dell Sfp+ Lähetin-Vastaanotin-Moduuli 10 Gigabit Ethernet 10Gb Fibre Channel Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5010914247 Valm. tuotenro. 407-BBOK
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet, 10Gb Fibre Channel, Gigabit Ethernet
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC
    48 tuntia
    139,50 €Ilman ALV
    Dell SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5010966326 Valm. tuotenro. 407-BBOR
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
    48 tuntia
    109,50 €Ilman ALV
    Dell SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5010966325 Valm. tuotenro. 407-BBOO
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
    3–4 päivää
    239,50 €Ilman ALV
    Dell SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5010802555 Valm. tuotenro. 407-BBOU
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
    48 tuntia
    249,50 €Ilman ALV
    Dell Sfp+ Lähetin-Vastaanotin-Moduuli 10 Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5010880187 Valm. tuotenro. 407-BBOP
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
    1-2 viikkoa
    659,50 €Ilman ALV
    Dell - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5011257823 Valm. tuotenro. 407-BBRK
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
    Tilaustuote
    7 099,50 €Ilman ALV
    Dell Customer Kit
    Tuotenumero 5011154075 Valm. tuotenro. 470-ABPY
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi 100GBase direct attach cable
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi QSFP28
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi QSFP28
    48 tuntia
    119,50 €Ilman ALV
    Dell Suora kiinnityskaapeli
    Tuotenumero 5010966340 Valm. tuotenro. 470-AAVI
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi Suorakytkentäkaapeli
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x SFP+
    48 tuntia
    94,50 €Ilman ALV
    Dell Customer Kit 10 Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5011135483 Valm. tuotenro. 407-BBWL
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
    Tilaustuote
    379,50 €Ilman ALV
    Dell QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli 40 Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5010757135 Valm. tuotenro. 407-BBGN
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla 40 Gigabit Ethernet
    1-2 viikkoa
    3 449,50 €Ilman ALV
    Dell Networking 25 Gigabit Ethernet
    Tuotenumero 5011263406 Valm. tuotenro. 407-BBXU
    • Valmistaja Dell
    • Verkkokaapelin tyyppi SFP28-lähetin/vastaanotinmouuli
    • Tiedonsiirtoprotokolla 25 Gigabit Ethernet
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC
    Tilaustuote
    299,50 €Ilman ALV

    Näytetään 13 tuotetta 13 :sta