img

Dell SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Gigabit Ethernet

74,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnin kuluessa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010966326
  • Valm. tuotenro.
  • 407-BBOR

Tuotetiedot


      

Tekniset tiedot

Valmistaja Dell
Tuotelinja Dell
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-SX
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-SX
Enimmäissiirtoetäisyys 550 m
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1 Gbps
Optinen aallonpituus 850 nm