img

Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Gigabit Ethernet

3 249,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010368403
  • Valm. tuotenro.
  • CWDM-SFP-1530=

Tekniset tiedot

Valmistaja Cisco
Tuotelinja Cisco
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
Liitettävyystekniikka Langallinen
Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-CWDM - LC single-mode x 2
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-CWDM
Enimmäissiirtoetäisyys 70000 m
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3z
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Leveys 1.3 cm
Syvyys 5.6 cm
Tiedonsiirtonopeus 1 Gbps
Optinen aallonpituus 1530 nm
Korkeus 0.9 cm
Tyyppi 1 vuoden takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - tuotteen vaihto - 1 vuosi