img

Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

3 399,50 € 106 €/ kuukausi (Jaa maksu 36 kuukauden ajalle)
  • Varastostatus: Ei varastotuote
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010368403
  • Valm. tuotenro.
  • CWDM-SFP-1530=

Tuotetiedot

The Cisco Coarse Wavelength-Division Multiplexing (CWDM) Small Form-Factor Pluggable (SFP) solution allows enterprise companies and service providers to provide scalable and easy-to-deploy Gigabit Ethernet and fiber channel services in their networks. The product set helps enable the flexible design of highly available, multi-service networks.The Cisco CWDM SFP solution is a convenient and cost-effective solution for the adoption of Gigabit Ethernet and fiber channel in campus, data-center, and metropolitan-area access networks.

Tekniset tiedot

Ylätunniste
Valmistaja Cisco Systems
Pakattu määrä 1
Tuotelinja Cisco
Yleistä
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-CWDM - LC single mode x 2
Käyttölämpötila
Alin käyttölämpötila 0 °C
Korkein käyttölämpötila 70 °C
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki 1 vuoden takuu
Verkko ja kommunikointi
Liitettävyystekniikka Langallinen
Verkko-ominaisuudet Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1000 Mbps
Network & Communication
Networking / Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Compliant Standards IEEE 802.3z
Mitat ja Paino
Leveys 1.3 cm
Syvyys 5.6 cm
Korkeus 0.9 cm
Verkko
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-CWDM