Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet

Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet

4 399,50 €
Toimitus alkaen 8,50 €
Tilaustuote, ei heti varastossa.
Samankaltaiset tuotteet heti saatavilla
Cisco tuotenumero CWDM-SFP-1530=
Dustin tuotenumero 5010368403

Lyhyt kuvaus

  • Valmistaja
  • Verkkokaapelin tyyppi
    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla
    Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC single-mode
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Yleinen

Valmistaja
Tuotelinja
Pakattu määrä
1
Verkkokaapelin tyyppi
SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Kaapeli

Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
LC single-mode

SFP-moduulit

Koko tai muoto
Vaihtomoduuli
Yhteensopivat korttipaikat
1 x SFP (mini-GBIC)
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 1000Base-CWDM
Enimmäissiirtoetäisyys
70,000 m
Yhteensopivuusstandardit
IEEE 802.3z

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus
1 Gbit/s
Optinen aallonpituus
1530 nm

Laitteisto-ominaisuudet

Liitännät
1 x Ethernet 1000Base-CWDM - LC yksimuoto x 2
Vähimmäiskäyttölämpötila
0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila
70 °C

Mitat & paino

Leveys
1.3 cm
Syvyys
5.6 cm
Korkeus
0.9 cm

Takuu

Tyyppi
1 vuoden takuu
Huolto ja tuki
Rajoitettu takuu - tuotteen vaihto - 1 vuosi
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Asiakirjat SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

PDF-tiedosto

Muut asiakkaat katsoivat myös