img

Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Gigabit Ethernet

419,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Voidaan lähettää välittömästi 10 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010638965
  • Valm. tuotenro.
  • GLC-LH-SMD=

Tekniset tiedot

Valmistaja Cisco
Tuotelinja Cisco
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC single-mode
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
Liitettävyystekniikka Langallinen
Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - LC/PC single-mode x 2
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-LH
Enimmäissiirtoetäisyys 10000 m
Ominaisuudet DOM-tuki (Digital Optical Monitoring)
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3z
Parent Product Data FE: Cisco - switch, FF: Cisco - modular expansion base, FF: Cisco - router, FG: Cisco - control processor, FG: Cisco - network management device, FG: Cisco - routing accelerator, FH: Cisco - expansion module, FH: Cisco - network adapter, FE: NULL - switch, FF: Cisco - NULL, FF: NULL - router, FG: Cisco - NULL, FG: NULL - control processor, FE: NULL - NULL, FF: NULL - NULL, FG: NULL - NULL, FH: NULL - NULL, FH: NULL - expansion module
Vähimmäiskäyttölämpötila -5 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 85 °C
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Leveys 1.34 cm
Syvyys 5.65 cm
Tiedonsiirtonopeus 1 Gbps
Optinen aallonpituus 1310 nm
Korkeus 0.85 cm
Paino 75 g
Tyyppi 1 vuoden takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - 1 vuosi