Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet
Cisco SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli Gigabit Ethernet

CiscoSFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuliGigabit Ethernet

309,50 €
Toimitus alkaen 8,50 €
Voidaan lähettää 48 tunnin kuluessa
Cisco tuotenumero GLC-SX-MMD=
Dustin tuotenumero 5010656499

Lyhyt kuvaus

  • Valmistaja
  • Verkkokaapelin tyyppi
    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla
    Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC/PC monimuoto
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Yleinen

Valmistaja
Tuotelinja
Pakattu määrä
1
Verkkokaapelin tyyppi
SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Kaapeli

Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
LC/PC monimuoto

SFP-moduulit

Koko tai muoto
Vaihtomoduuli
Yhteensopivat korttipaikat
1 x SFP (mini-GBIC)
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 1000Base-SX
Enimmäissiirtoetäisyys
1,000 m
Ominaisuudet
DOM-tuki (Digital Optical Monitoring), Pikavaihtomoduulin korvaus
Yhteensopivuusstandardit
IEC 60825-1, Laser Class 1, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3z
Parent Product Data
FE: -, FE: - switch, FE: Cisco - switch, FE: NULL - switch, FF: Cisco - router, FG: -, FG: - control processor, FG: - load balancing device, FG: Cisco - control processor, FG: Cisco - load balancing device, FG: NULL - control processor, FG: NULL - load balancing device, FH: Cisco - expansion module, FH: Cisco - network adapter

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus
1 Gbit/s
Optinen aallonpituus
850 nm

Laitteisto-ominaisuudet

Liitännät
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2
Vähimmäiskäyttölämpötila
-5 °C
Enimmäiskäyttölämpötila
85 °C

Mitat & paino

Leveys
1.34 cm
Syvyys
5.65 cm
Korkeus
0.85 cm
Paino
75 g

Takuu

Tyyppi
1 vuoden takuu
Huolto ja tuki
Rajoitettu takuu - 1 vuosi
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Muut asiakkaat katsoivat myös