Direktronik Verkon Kaapeli LC/UPC LC/UPC OM4 1m

DirektronikVerkon KaapeliLC/UPC LC/UPC OM4 1m

31,95 €
Toimitus alkaen 8,50 €

Pituus: 1 m

Tilaustuote, ei heti varastossa.
Samankaltaiset tuotteet heti saatavilla
Direktronik tuotenumero 117-1602
Dustin tuotenumero 5010674455

Lyhyt kuvaus

  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta
    50 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit
    OM4
  • Pituus
    1 m
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot Verkon Kaapeli

Ylätunniste

Valmistaja

Kaapeli

Tekniikka
Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi
Monimuoto
Vaippamateriaali
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
LC/UPC
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä
2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
LC/UPC
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä
2
Ytimen/verhoilun läpimitta
50 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit
OM4
Kuitujen määrä
2

Muuta

Väri
Sininen

Mitat & paino

Pituus
1 m

Huolto ja tuki

Tyyppi
1 vuoden takuu
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Muut asiakkaat katsoivat myös