Cisco 10g Base Sr Multi-mode 10 Gigabit Ethernet

Cisco 10g Base Sr Multi-mode 10 Gigabit Ethernet

899,50 €
Toimitus alkaen 8,50 €
Tilaustuote, ei heti varastossa.
Samankaltaiset tuotteet heti saatavilla
Cisco tuotenumero MA-SFP-10GB-SR
Dustin tuotenumero 5010877831

Lyhyt kuvaus

  • Valmistaja
    Cisco Meraki
  • Verkkokaapelin tyyppi
    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla
    10 Gigabit Ethernet
HUOM! Tämä vaatii lisenssin sekä tuen, Kst. lisätarvikkeet

Tekniset tiedot 10g Base Sr Multi-mode

Yleinen

Valmistaja
Cisco Meraki
Tuotelinja
Cisco Meraki
Pakattu määrä
1
Verkkokaapelin tyyppi
SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

SFP-moduulit

Koko tai muoto
Vaihtomoduuli
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 10GBase-SR
Enimmäissiirtoetäisyys
400 m

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s

Laitteisto-ominaisuudet

Liitännät
1 x Ethernet 10GBase-SR
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Muut asiakkaat katsoivat myös