Black Week

Kampanjaan

Cisco Rugged SFP Fast Ethernet

Cisco Rugged SFP Fast Ethernet

319,50 €
Toimitus alkaen 8,50 €
Tilaustuote
Cisco tuotenumero GLC-FE-100LX-RGD=
Dustin tuotenumero 5010887096

Lyhyt kuvaus

  • Valmistaja
    Cisco
  • Verkkokaapelin tyyppi
    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla
    Fast Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC single-mode
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot Rugged SFP

Yleinen

Valmistaja
Cisco
Tuotelinja
Cisco
Malli
Rugged SFP
Pakattu määrä
1
Verkkokaapelin tyyppi
SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Kaapeli

Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
LC single-mode

SFP-moduulit

Koko tai muoto
Vaihtomoduuli
Yhteensopivat korttipaikat
1 x SFP (mini-GBIC)
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 100Base-LX
Enimmäissiirtoetäisyys
10,000 m
Yhteensopivuusstandardit
IEEE 802.3, IEEE 802.3; IEEE 802.3ah
Parent Product Data
FE: Cisco - switch; FE: NULL - switch

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
Fast Ethernet
Optinen aallonpituus
1310 nm

Laitteisto-ominaisuudet

Liitännät
1 x Ethernet 100Base-LX - LC yksimuoto x 2
Vähimmäiskäyttölämpötila
-40 °C
Enimmäiskäyttölämpötila
85 °C

Mitat & paino

Leveys
1.34 cm
Syvyys
5.65 cm
Korkeus
0.85 cm

Takuu

Tyyppi
90 päivän takuu
Huolto ja tuki
Rajoitettu takuu - 90 päivää
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Muut asiakkaat katsoivat myös