img

Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

899,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
  • Tuotenumero
  • 5010887153
  • Valm. tuotenro.
  • SFP-10G-LR-S=

Tuotetiedot

The Cisco S-Class 10GBASE SFP+ modules offer customers a variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options optimized for Enterprise and data center applications. S-Class optics are available for the most common reaches needed for these applications.

Tekniset tiedot

Yleistä
Valmistaja Cisco Systems
Määrä pakkauksessa 1
Tuotesarja Cisco
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Laitetyyppi SFP+ transceiver module
Laajennus/Liitäntä
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/PC single mode x 2
Verkko ja kommunikointi
Liitäntätekniikka Langallinen
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Yhteyskäytäntö 10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 10000 Mbps
Hyväksynnät ja luokitukset IEEE 802.3ae
Mitat ja Paino
Leveys 1.3 cm
Syvyys 5.7 cm
Korkeus 0.9 cm
Paino 0.075 kg
Verkko
Kaapelointityyppi Ethernet 10GBase-LR
General
Form Factor Plug-in module
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki 1 vuoden takuu