Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet

Cisco SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli 10 Gigabit Ethernet

759,50 €
Toimitus alkaen 8,50 €
Lähetetään 3–4 päivän kuluessa
Cisco tuotenumero SFP-10G-LR-S=
Dustin tuotenumero 5010887153

Lyhyt kuvaus

  • Valmistaja
  • Verkkokaapelin tyyppi
    SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla
    10 Gigabit Ethernet
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC/PC single-mode
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

Yleinen

Valmistaja
Tuotelinja
Pakattu määrä
1
Verkkokaapelin tyyppi
SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

Kaapeli

Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
LC/PC single-mode

SFP-moduulit

Koko tai muoto
Vaihtomoduuli
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 10GBase-LR
Enimmäissiirtoetäisyys
10,000 m
Yhteensopivuusstandardit
IEEE 802.3ae

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Optinen aallonpituus
1310 nm

Laitteisto-ominaisuudet

Liitännät
1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/PC single-mode x 2

Mitat & paino

Leveys
1.3 cm
Syvyys
5.7 cm
Korkeus
0.9 cm
Paino
75 g

Takuu

Tyyppi
1 vuoden takuu
Huolto ja tuki
Rajoitettu takuu - 1 vuosi
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Muut asiakkaat katsoivat myös