img

Dell SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli

10 Gigabit Ethernet

199,50 € Ilman ALV
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnin kuluessa
  • Toimitus alkaen: 8,50 €
Huomaa, että tämä on tilaustuote ja sitä ei voi palauttaa. Tilausta ei voida myöskään peruuttaa tai palauttaa tilauksen vahvistamisen jälkeen. Voit lukea lisää ostoehdoistamme kohdasta 7.
  • Tuotenumero
  • 5010802555
  • Valm. tuotenro.
  • 407-BBOU

Tuotetiedot

Dell SFP+ -lähetin-vastaanotin tarjoaa kuituliitännän verkkoalueesi laajentamiseksi. Tässä käytön aikana vaihdettavassa lähetin-vastaanottimessa on pienikokoinen ja kytkettävä SFP-kaapeli kaksisuuntaisella LC-liittimellä.

Tekniset tiedot

Valmistaja Dell
Tuotelinja Dell
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-SR
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 10GBase-SR
Enimmäissiirtoetäisyys 300 m
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbps
Optinen aallonpituus 850 nm